فرمت مجله

 | تاریخ ارسال: 1400/2/23 | 


شما می‌توانید با ورود به " فرم ثبت‌نام"  و پر کردن فرم مربوطه اولین مرحله از ارسال مقاله را انجام دهید

برای مطالعه    فرمت نشریه مطالعات  روانشناختی نوجوان و جوان کلیک فرمایید.
توجه داشته باشید که برای ثبت مقاله خود در سامانه نیاز است که حتماً فرم تعارض منافع   و فرم تعهد نویسندگان را تکمیل کرده باشید و در هنگام ثبت مقاله آپلود نمایید.


در صورتی که ایمیل مربوط به پرداخت پذیرش اولیه را دریافت نکردید می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام به پرداخت کنید. این بخش فقط در صورت ثبت‌نام و ورود به بخش کاربری برایتان نمایش داده خواهد شد؛ برای تسریع در روند پذیرش مقاله بلافاصله بعد از ارسال مقاله هزینه مورد نظر را پرداخت کنید تا بدون معطلی مقاله به هیئت تحریریه ارسال شود.


بعد از تائید اولیه هیئت تحریریه، مقاله توسط مسئول مربوطه به حالت منتظر پرداخت هزینه داوری تغییر وضعیت خواهد داد. شما با مراجعه به بخش کاربری خود در قسمت صورت‌حساب‌های خود می‌توانید اقدام به پرداخت هزینه داوری کنید که این هزینه مبلغ ۱۰۰ هزار تومان است (در بخش صورت‌حساب‌ها به‌طور خودکار شما مبلغ مربوط به داوری را به سیستم بدهکار خواهید بود و با ورود به بخش درگاه الکترونیک می‌توانید آن را پرداخت کنید). 
شما می‌توانید با مراجعه به صفحه شخصی خود جزئیات کامنت‌های داوران راجع به مقاله و نظرات آن‌ها را مشاهده فرمایید. در صورتی که مقاله به وضعیت منتظر ویرایش نویسنده طبق نظر داوران تغییر وضعیت داد، می‌توانید با اعمال‌نظر داوران، مقاله ویرایش شده را در محل مناسب آن آپلود کنید.

بعد از عبور از مراحل بالا در صورت تائید مقاله ویرایش شده شما، وضعیت مقاله به حالت منتظر پرداخت هزینه انتشار به مبلغ ۳۵۰ هزار تومان در خواهد آمد. و طبق روال با ورود به بخش کاربری و بعد بخش صورت‌حساب‌هایتان متوانید مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.

**
قابل ذکر است تمام مراحل و تغییر وضعیت‌ها، هم از طریق ایمیل و هم طریق پیامک به کاربر اطلاع داده خواهد شد؛ اما برای اطمینان کاربر باید محیط کاربری خود را زیر نظر داشته باشد. تا از آخرین تغییرات و مراحل مطلع شود.**

**
افرادی که درخواست مسدودی پیامک‌های تبلیغاتی را به مخابرات داده باشند، پیامک‌های سامانه نشریه را دریافت نخواهند کرد؛ پیشنهاد می‌شود بعد از ارسال مقاله اقدام به رفع مسدودی دریافت پیامک‌های تبلیغاتی نمایید تا در صورت تغییر وضعیت مقاله در اسرع وقت از آن مطلع شوید.**
 CAPTCHA
دفعات مشاهده: 412 بار   |   دفعات چاپ: 87 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دوفصلنامه مطالعات و تازه های روانشناختی نوجوان و جوان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2022 All Rights Reserved | Biquarterly Journal of studies and Psychological news in Adolescents and Youth

Designed & Developed by : Yektaweb